Rreth SMWire

KUSH JEMI NE

SMWire u zhvillua nga pionierët në sindikatën e lajmeve të mediave sociale. Ne kemi qenë të përfshirë në industrinë e newswire për më shumë se 11 vjet. Regjistri ynë i lajmeve është unik pasi jo vetëm që ofron shpërndarjen tradicionale të kanaleve të lajmeve, por përfshin elementet e lirimit të shtypit brenda portaleve të mediave sociale. Lajmërimi për shtyp i Social Media Mesh është gjithashtu i pari i këtij lloji që në mënyrë aktive të "shtyjë" njoftimet për shtyp për audiencat e synuara në të dy portalet sociale Facebook, Instagram dhe LinkedIn.

Zyra jonë është e vendosur vetëm jashtë Austin, Texas në Liqenin Travis në vendin e bukur Texas Hill.

REAGOHET MEDIA SOCIALE QËLLIMI
SYNDICIMI I LAJMEVE
SHPËRNDARJA E PR

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!