Na telefononi 254.340.0234

Arritja e synuar e miliardave nga 2.5

Thelbi i një njoftimi për media të SMWire newswire është projektuar për shpërndarje të vërtetë Social Media Press Release. Elementet e tua të lirimit do t'i prezantohen audiencës suaj specifike në Portalet e Social Media si Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Twitter, Photobucket dhe më shumë duke krijuar një Rrjet Social Media në dispozicion për mbi 2.5 miliardë njerëz në çdo orë 24. Asnjë newswire tjetër nuk ofron këtë shërbim efektiv në mediat sociale.

QENDRAT E KANALEVE TË SHPËRNDARJES

Lajmet tuaja janë të publikuara në faqet e lajmeve të shpërndarjes në nivel lokal, rajonal dhe kombëtar, që ofrojnë një tavolinë të madhe lajmesh dhe marrje të motorëve kërkimi. Ne paraqesim jo vetëm rrjetin tonë, por qindra rrjeteve të lajmeve të bashkuara. Asnjë newswire nuk mbulon shumë kanale të shpërndarjes së lajmeve.

DIFFERENCA TONA

SMWire është lajmi i vetëm i cili do t'ju ofrojë statistika në Google Analytics në kohë reale duke zbuluar ngritjen e fushatës suaj të Social Media. Pyesni newswire tuaj të tanishme nëse ato ofrojnë metrics sociale të trafikut social kjo specifike.

NË LAJME SOT

Rrokullisni njoftimin tuaj për shtyp duke përdorur butonin më poshtë

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!